Rapido Street Food Baia Mare Angajeaza

DESCRIERE PROIECT
Rapido Street Food are un scop important in segmentul alimentar:
Sa ofere o experiență culinară și multiculturală de neuitat prin produse apetisante autohtone si internaționale! Insistam ca preparatele noastre sa fie captivante, variabile la nivel de gust și textură, usor la nivel de consum și cel mai important, delicioase!

DESCRIERE JOB
Acest job iti ofera posibilitatea de a invata lucruri noi si utile atat profesional cat si in viata de zi cu zi. Iti punem la dispozitie trainiguri si suport pentru a putea invata si pune in aplicare conceptul nostru. Totodata se ofera posibilitatea de a avansa in cadrul companiei, in functie de rezultatele individuale ale fiecaruia. Vei lucra intr-o atmosfera organizata si echilibrata, intr-o echipa frumoasa si unita. Vei contribui si tu la imbunatatirea viziunii de mancare de strada, mai sanatoasa si mai proaspata!

RESPONSABILITATI
Entuziastii care vor contribui la bunul mers al acestui proiect, au urmatoarele responsabilitati:
-sa respecte un manual de instructiuni facut special pentru realizarea produselor Rapido;
-sa ofere clientilor intreaga gama de produse, in functie de preferintele lor;
-sa asigure calitatea atat a ingredientelor, cat si a produsului finit;
-sa onoreze toate comenzile zilnice si in graficul de timp stabilit.

BENEFICII
-salariu atractiv
-training gratuit oferit de specialisti in domeniu
-program flexibil
-bonusuri din vanzari
-tichete de masa
-posibilitatea de avansare