uac angajari baia mare dumbravita

Inginer Automatist – UAC

Candidatul Ideal
– studii superioare finalizate: domeniul automatizari, roboti electrici
– cunostinte minime depanare si programe PLC
– bune cunostinte in domeniul electric, de citire a schemelor electrice si hidraulice
– abilitati de organizare, prioritizare si luare a deciziilor;
– persoana orientata spre dezvoltarea continua si munca in echipa

Descrierea jobului
Responsabilitati:
– depanarea si punerea in functiune a echipamentelor electrice, mecanice, hidraulice, pneumatice;
– urmarirea si optimizarea programului de lucru al utilajelor;
– asigurarea derularii reviziilor periodice ale liniilor de productie si gestionarea derularii contractelor de service
– verificarea si mentinerea starii de functionare a utilajelor, astfel incat sa evite defectarea acestora pe partea electrica si automatica
– oferirea de suport in cazul proiectelor electrice si automatice

Alatura-te celei mai tari echipe de profesionisti!

UAC – Universal Alloy Corporation
A company of Montana Tech Components AG

CV-urile se depun: la sediul UAC: loc. Dumbravita nr. 244 A, Maramures sau pe adresa de e-mail resurse.umane@universalalloy.com